Świat kredytów

Personalizowania karta płatnicza ze zdjęciem

Redkacja Żródło
paź 19 2019

karta płatnicza ze zdjęciem

Jeśli kogoś interesują karty płatnicze z wizerunkiem to obecnie pięć banków może je proponować. W dwóch z nich umieścimy dowolne zdjęcie na awersie. W większości banków nie mamy wpływu na to jaki wizerunek będzie na karcie płatniczej. Najczęściej jest tam jedna stale przypisana przez bank praktyka. Jednak w pięciu bankach można nadać karcie indywidualny wygląd. Zmiana wizerunku nie jest droga, ponieważ będzie kosztować maksymalnie 15 złotych.

Taką spersonalizowaną kartę oferują nam następujące banki:

  1. PKO Bank Polski,
  2. Bank Pekao,
  3. ING Bank Śląski,
  4. mBank,
  5. Getin Bank.

W ING Banku Śląskim i mBanku dostajemy możliwość umieszczenia dowolnej grafiki również zdjęcia samodzielnie zrobionego. Możliwość umieszczenia zdjęcia daje także Citi Handlowy, ale wtedy musi to być twarz właściciela karty. Pełni to rolę zabezpieczenia.

Zdjęcie na karcie płatniczej

Jeśli klient chce zamieścić na karcie własne zdjęcie musi przestrzegać pewnych reguł. Nie mogą się tam znajdować znaki towarowe oraz logotypy czy wizerunki znanych postaci.

Jak zmienić wizerunek karty ING, Master Card lub PKO?

W ING banku Śląskim zamieszenie własnego zdjęcia będzie kosztować 15 złotych. Usługa taka jest jednak bezpłatna poniżej 26 roku życia. Mamy również 111 gotowych wizerunków.

W mBanku można zamieścić zdjęcie na kartach MasterCard Me i Visa Me. Pierwsza z nich to karta kredytowa a druga karta debetowa wydawana dla klientów w wieku 13-24 lata. Standardowa opłata to 10 złotych.

PKO Bank Polski przygotował 18 wizerunków do wyboru dla kart debetowych. Można je umieszczać na kartach PKO Ekspres. Opłata wynosi 14,90 złotych. Bank ma także 11 wzorów dla kart kredytowych i tutaj nie płąci się za wybór.

Bank Pekao daje możliwość zamieszczenia zdjęcia z galerii przygotowanej przez bank i jest tam 74 różne wizerunku, na których są różne możliwości.

W Getin Banku grafikę zamieścić mogą klienci korzystający z rachunku Getin UP Free. Rachunek oferowany jest do 28 roku życia. W galerii będzie 12 młodzieżowych wzorów a ich zamieszenie na karcie będzie bezpłatne.

Dedykowana Twoja karta

W wielu krajach takie spersonalizowane karty cieszą się sporym zainteresowaniem. Podobnie dzieje się na Zachodzie i na Wschodzie. W naszym kraju dopiero ta oferta od jakiegoś czasu zaczyna się pojawiać i można zauważyć, że zainteresowanie nią stopniowo zaczyna rosnąć. Można się spodziewać, że takich kart będzie się u nas pojawiać coraz więcej. Powinny one stawać się bardzo popularne pośród młodych klientów banków, którzy chętnie wybierają takie gadżety.

Udostępnij

Your email address will not be published. Required fields are marked *